GÜLBAĞ DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ

                             GÜLBAĞ DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ

TEL : 0212 254 0 444    0546 238 72 25

Demirdöküm Klima Servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla istanbul’un tüm bölge ve semtlerine Demirdöküm Klima bakımı, Demirdöküm Klima montaj, Demirdöküm Klima arıza, Demirdöküm Klima tamir, Demirdöküm teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Demirdöküm Klima Servis talepleriniz için 0212 254 0 444 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul ‘un en iyi teknik servisi olan Demirdöküm Klima Servis yüksek kalitede ve müşteri memnuniyetini birebir yaşatan ve ilke edinen lider adres olmuştur.

* TSE Belgeli Hizmet Noktalarımız 7/24 hizmet vermektedir.

* 1 yıl işçillik ve yedek parça garantisi

DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİS HİZMETLERİ

Demirdöküm Klima servisi

DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİS KALİTESİ

Demirdöküm Klima Servisi kalitesi siz müşterilerimize profesyonel teknisyenlerimizle kaliteli servis hizmeti sunar.
Demirdöküm Klima servisi

HIZLI SERVİS

Demirdöküm Klima Servisi hizmetini aldığınızda yeni araçlarımız ve deneyimli teknisyenlerimiz sizlere en kısa sürede servis hizmeti vermektedir.
Demirdöküm Klima servisi

ORJİNAL PARÇA

Demirdöküm Klima Servisi hizmeti aldığınızda ürününüzde değişen parçalar orjinal parçalardır.
Demirdöküm Klima servisi

SERVİS KALİTESİ

Sahip olduğumuz hizmet kalitesini; uyguladığımız ekonomik fiyatlarla güven çerçevesinde bir kez daha Demirdöküm Klima Servisimizi müşterilerimize sunmak isteriz.
Demirdöküm Klima servisi

İSTANBUL GENELİNDE HİZMET AĞI

Gülbağ Demirdöküm Klima servisi klimanızın bakım onarım ve tamirrini onararak yaptığımız işçilik ve orjinal yedek parçalarına bir yıl garanti veriyoruz.
Klimanızı her yıl bakım yaptırırsanız klimanızdan yüksek performans alır ve soğutma da ısıtmada da herhangibir sıkıntı yaşamassınınız..Gülbağ Demirdöküm Klima servisini arayarak senelik bakım sözleşmesi yapa bilirsiniz.Klima cihazınızın yerinde arıza tespiti yapılarak arızanın hangi sebepten kaynaklandığını bularak size bilgi verilir. Kabul ettiğiniz zaman yerinde montaş bakım onarım yapılır.Cihazınız bakım onarı veya Montajı yapıldıktan sonra size evrak verilerek cihazın garantisi başlayacaktır Bakım veya montaj yaptırdığınızda klima bakım parfümü size ücretsiz sunulmaktadır.

Bir cevap yazın