Gülbağ Daıkın Klima servisi klimanızın bakım onarım ve tamirrini onararak yaptığımız işçilik ve orjinal yedek parçalarına bir yıl garanti veriyoruz. Klimanızı her yıl bakım yaptırırsanız klimanızdan yüksek performans alır ve soğutma da ısıtmada da herhangibir sıkıntı yaşamassınınız..Gülbağ  Daıkın  Klima servisini arayarak senelik bakım sözleşmesi yapa bilirsiniz.Klima cihazınızın yerinde arıza tespiti yapılarak arızanın hangi sebepten kaynaklandığını bularak size bilgi verilir. Kabul ettiğiniz zaman yerinde montaş bakım onarım yapılır.Cihazınız bakım onarı veya Montajı yapıldıktan sonra size evrak verilerek cihazın garantisi başlayacaktır Bakım veya montaj yaptırdığınızda klima bakım parfümü size ücretsiz sunulmaktadır.

Gülbağ Daıkın Klima Servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadromuzla istanbul’un tüm bölge ve semtlerine Daıkın Klima bakımı, Daıkın Klima montaj, Daıkın Klima arıza, Daıkın Klima tamir, Daıkın teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Gülbağ Daıkın Klima Servis talepleriniz için 0212 254 0 444 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul ‘un en iyi teknik servisi olan Daıkın Klima Servis yüksek kalitede ve müşteri memnuniyetini birebir yaşatan ve ilke edinen lider adres olmuştur.

* TSE Belgeli Hizmet Noktalarımız 7/24 hizmet vermektedir.

* 1 yıl işçillik ve yedek parça garantisi

GÜLBAĞ DAIKIN KLİMA SERVİS HİZMETLERİ

Daıkın Klima servisi

GÜLBAĞ DAIKIN KLİMA SERVİS KALİTESİ

Gülbağ Daıkın Klima Servisi kalitesi siz müşterilerimize profesyonel teknisyenlerimizle kaliteli servis hizmeti sunar.
Daıkın Klima servisi

HIZLI SERVİS

Gülbağ Daıkın Klima Servisi hizmetini aldığınızda yeni araçlarımız ve deneyimli teknisyenlerimiz sizlere en kısa sürede servis hizmeti vermektedir.
Daıkın Klima servisi

ORJİNAL PARÇA

Daıkın Klima Servisi hizmeti aldığınızda ürününüzde değişen parçalar orjinal parçalardır.
Daıkın Klima servisi

SERVİS KALİTESİ

Sahip olduğumuz hizmet kalitesini; uyguladığımız ekonomik fiyatlarla güven çerçevesinde bir kez daha Daıkın Klima Servisimizi müşterilerimize sunmak isteriz.
Daıkın Klima servisi

Bir cevap yazın