Gülbağ Arçelik Kima Servisi Telefonlarımız 0212 254 0 444 
Tüketicilere verdiğimiz hizmetler montaj bakım onarım ve klima satışımız uygun fiatlarla başlamıştır.Bizim işimiz sadece klima montaj bakım onarımdır.
Arçelik Klima Servisi alanında deneyimli ekip ve ekipmanlarıyla sizlere hizmet sunmaktan gurur duyar.kaliteli güvenilir hizmet için varız,
Arçelik Klima servisinde yaptığımız çalışmalar montaj ,bakım,tamir yapılan ve değişen bütün parçalara garanti vererek tüketicilerimize güven vermekteyiz.
Yaptığımız cihazların arkasında durarak herhangi bir arıza taktirinde sizlerden servis bedeli alınmamaktadır.Arçelik Klima motaj,bakım ve tamir yapıldıktan sonra tüketicilermize hiç bir ücret talep etmeden klima parfümü şirketimizin hediyesidir.
Çoklu arçelik klimalarınızın montajında ve bakımnda tüketicilerimize % 20 iskonto uygulanmatadır siz tüketicilerimize duyrulur.
Şirketimizin pirensipi önce müşteri memnuniyeti.

Gülbağ Arçelik Klima servisi klimanızın bakım onarım ve tamirrini onararak yaptığımız işçilik ve orjinal yedek parçalarına bir yıl garanti veriyoruz.

Klimanızı her yıl bakım yaptırırsanız klimanızdan yüksek performans alır ve soğutma da ısıtmada da herhangibir sıkıntı yaşamassınınız..Gülbağ Arçelik Klima servisini arayarak senelik bakım sözleşmesi yapa bilirsiniz.Klima cihazınızın yerinde arıza tespiti yapılarak arızanın hangi sebepten kaynaklandığını bularak size bilgi verilir. Kabul ettiğiniz zaman yerinde montaş bakım onarım yapılır.Cihazınız bakım onarı veya Montajı yapıldıktan sonra size evrak verilerek cihazın garantisi başlayacaktır Bakım veya montaj yaptırdığınızda klima bakım parfümü size ücretsiz sunulmaktadır.

Bir cevap yazın